Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fantastic Beasts - opis fabuły oraz bohaterowie filmu 1

Dzięki Entertainment Weekly mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć jak wyglądają bohaterowie spin-offu Harry’ego Pottera, Fantastic Beasts and Where to Find.

Na zdjęciach, które mogliście oglądać również na łamach naszego portalu widnieli między innymi Newt Scamander (Eddie Redmayne), Porpentina "Tina" Goldstein (Katherine Waterston), Queenie Goldstein (Alison Sudol) i Jacob Kowalski (Dan Fogler). Teraz zaprezentowano opis fabuły samego filmu oraz krótkie opisy głównych bohaterów.

Akcja Fantastic Beasts and Where to Find osadzona będzie w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Główny bohater filmu, Newt Scamander i jego magiczna walizka, która pomimo małego rozmiaru może pomieścić wiele rzeczy (przechowuje tam między innymi rzadkie i zagrożone wyginięciem magiczne gatunki zwierząt) podróżują po Ameryce. Tam okazuje się, że czarodzieje muszą dużo bardziej ukrywać się przed No-Maj (amerykański odpowiednik Mugola), ponieważ przy ewentualnej wpadce konsekwencje mogą być dużo poważniejsze, aniżeli te w Wielkiej Brytanii. Historia nabiera rozpędu, kiedy w czasie jego podróży niektóre z niebezpiecznych stworów z jego walizki uwolni się.

Porpentina "Tina" Goldstein (Katherine Waterston) i Queenie Goldstein (Alison Sudol) to dwie główne kobiece bohaterki filmu. Są one siostrami, które spotykają w czasie podróży Newta i odbywają z nim podróż do Nowego Jorku. Jacob Kowalski (Dan Fogler) jest mugolem, z którym zaprzyjaźnia się główny bohater w Ameryce.

Poza tym Ezra Miller zagra Credence’a, Samantha Morton Mary Lou, Jenn Murray będzie Chastity, młoda aktorka Faith Wood-Blagrove zagra Modesty, Colin Farrell czarownika Gravesa, a Ron Perlman wcieli się w rolę goblina. Nie wyjawiono kogo zagrają Gemma Chan, Jon Voight i Carmen Ejogo.

Premiera filmu 18 listopada 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…