Guilt i Beyond z zamówieniem na sezon od ABC Family 0

ABC Family, która w styczniu zmieni nazwę na Freeform, dotrzymuje obietnicy rozszerzenia swojego oryginalnego repertuaru serialowego zamawiając na sezon dwa nowe dramaty: Guilt i Beyond.

Guilt, który nawiązuje do historii Amandy Knox, jest godzinnym dramatem o młodej amerykance w Londynie, która staje się główna podejrzaną w sprawie brutalnego mordu na jej współlokatorce. W trakcie rozwoju dochodzenia, widzowie staną przed pytaniem, czy jest ona naiwną młodą dziewczyną, której błędne decyzje zostały wyolbrzymione pod bezlitosnym spojrzeniem brytyjskich tabloidów, czy też jest socjopatką, która brutalnie zamordowała swoją przyjaciółkę.
Twórczyniami Guilt są scenarzystki Planu gryKathryn Price i Nichole Millard, które wspólnie ze Stephenem McPhersonem będą pełnić funkcję producentek wykonawczych. Serial jest koprodukcją Sea to Sky Entertainment (wspólne przedsięwzięcie Lionsgate Television i Thunderbird Films) oraz BV Family Productions we współpracy z ABC Family. Gary Fleder (Impostor: Test na człowieczeństwo) wyreżyserował odcinek pilotażowy serialu.

Beyond to godzinny dramat o młodym człowieku, który budzi się ze śpiączki po 12 latach i odkrywa nowe nadprzyrodzone zdolności, które popychają go w środek niebezpiecznego spisku. Realizacją serialu autorstwa Adama Nussdorfa (Tron: Rebelia) zajmą się studia Imperative Entertainment i Automatik. Nussdorf wspólnie z Timem Kringem (Herosi), Zakiem Kadisonem (Nienasycony), Justinem Levym i Brianem Kavanaugh-Jonesem (Naznaczony) będzie producentem wykonawczym. Lee Toland Krieger (Wiek Adaline) wyreżyserował pilota.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…