Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[Ankieta] Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #16 2

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Fantastic Beasts – opis fabuły oraz bohaterowie filmu

Dzięki Entertainment Weekly mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć jak wyglądają bohaterowie spin-offu Harry’ego Pottera, Fantastic Beasts and Where to Find. Zaprezentowano także opis fabuły samego filmu oraz krótkie opisy głównych bohaterów.

Star Trek powróci w 2017 roku

Producent Alex Kurtzman jest w trakcie przygotowywania nowego serialu osadzonego w świecie "Star Treka". Produkcja powstanie dla stacji CBS i na antenie pojawi się w 2017 roku.

Hotel Transylwania 3 dostaje zielone światło

Mogliśmy się tego spodziewać. Hotel Transylwania 3 oficjalnie dostaje zielone światło. Trzecia część serii, za która odpowiada Sony Pictures otrzymała również datę premiery.

Van Helsing zostanie kobietą

The Hollywood Reporter donosi, że stacja SyFy zamówiła nowy serial na podstawie przygód Van Helsinga. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że za głównego bohatera będzie robiła kobieta.

Twin Peaks z nową datą premiery

Fani Miasteczka Twin Peaks na ponowne spotkanie będą musieli poczekać nie 25, a 26 lat. Stacja Showtime ogłosiła bowiem, że premiera nowej serii zostaje przesunięta.

Pierwszy rzut oka na Newta Scamandera!

Na okładce Entertainment Weekly zaprezentowano po raz pierwszy Eddie’ego Redmayne’a w przebraniu Newta Scamandera!

Nie sequel, a reboot Dziewczyny z tatuażem

Wygląda na to, że fani Dziewczyny z tatuażem Davida Finchera mogą porzucić swoje nadzieje na kontynuację filmu. Podjęto decyzję o nie tworzeniu sequela produkcji z Rooney Marą i Danielem Craigiem w rolach głównych. Zamiast tego powstanie reboot.

Spielberg i Trevorrow planują trylogię Jurassic World

Prezes Universal Pictures Donna Langley ogłosiła, że reżyser Colin Trevorrow wraz ze Stevenem Spielbergiem planują stworzyć trylogię Jurassic World.

Ruszyło się w sprawie Wiedźmina!

Wygląda na to, że fani prozy Andrzeja Sapkowskiego "Wiedźmin" w końcu doczekają się filmu na hollywoodzkim poziomie. Jak podają media Platige Films sp. z o.o podpisała umowę z Sean Daniel Company.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…