"May the Force Be With You"

Mark Wahlberg w The Happening M. Nighta Shymalana 0

Reżyser miał nadzieję, że do tego filmu uda mu się obsadzić wielką gwiazdę w głównej roli męskiej. Jego życzenie się spełniło. Oficjalnie wiadomo już, że w głównej roli zobaczymy Marka Wahlberga.

Shyamalan wyprodukuje The Happening wraz z Samem Marcerem i Barrym Mendelem (Monachium), który już wcześniej produkował dwa filmyShyamalana: Szósty zmysł i Niezniszczalny.

Mark Wahlberg w Infiltracji 2006Mark Wahlberg w Infiltracji 2006

The Happening ma być thrillerem paranoidalnym opowiadającym o pewnej rodzinie, która stara się uciec od wielkiej katastrofy ekologicznej niosącej zagrożenie dla całej ludzkości. Mark Wahlberg zagra nauczyciela fizyki – Elliota Moore'a, członka tej rodziny.

Przewidywany budżet tej produkcji to 57 mln dolarów. Zdjęcia do filmu rozpoczną się 13 czerwca w Filadelfii. Wytwórnia Fox wstępnie zaplanowała premierę na piątek 13-go czerwca 2008 roku.

Marka Wahlberga niedawno mogliśmy oglądać w Infiltracji, za którą był nominowany do Oscara w kategorii: najlepszy aktor drugoplanowy. Najnowszym filmem z jego udziałem jest Strzelec, którego premierę w Polsce zaplanowano na 11 maja tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…