Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ważna kobieca postać w Justice League? 2

Już w styczniu przyszłego roku rusza pre-produkcja wielkiego widowiska filmowego, jakim niewątpliwe będzie Justice League. Niebawem powinniśmy otrzymywać pierwsze informacje na temat castingów do filmu.

Jak donosi portal Heroic Hollywood, Wonder Woman grana przez Gal Gadot może nie być jedyną kobiecą bohaterką w towarzystwie męskich herosów. Strona spekuluje, że w filmie wystąpi również Królowa Atlantydy, postać znana pod pseudonimem Mera.

Wydawać by się mogło, że idealnym filmem do debiutu żony Aquamana, byłaby własnie produkcja solowa o przygodach władcy oceanów. Jego premiera zaplanowana jest jednak dopiero na 2018 rok i całkiem możliwe, że twórcy będą chcieli przyśpieszyć pojawienie się Mery w uniwersum.

Sama Mera opisywana jest jako „morska Khaleesi”, co ma oczywiście odniesienie do występu Jasona Mamoy w serialu stacji HBO, Gra o tron. W oryginalne Mera została wysłana, aby zabić Aquamana jednak zakochała się w nim i została królową Atlantydy. Posiada moce zbliżone do swojego męża, z tym że posiada również umiejętność, która nazywa się „aquakinesis”, czyli możliwość tworzenia z wody twardych przedmiotów, które mogą posłużyć jako broń.

Przypomnijmy, że Justice League zostało podzielone na dwie części. Za kamerą obu stanie Zack Snyder. Premiera pierwszej odsłony zapowiedziana jest na 11 listopada 2017 roku. Z kolei reżyserem Aquamana jest James Wan.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…