Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Andy Serkis opowiada o swojej postaci z Gwiezdnych wojen 2

Jak wiadomo jedną z największych tajemnic trzymanych w sejfie przez J.J. Abramsa jest wygląd postaci, którą gra Andy Serkis – Supreme Leader Snoke. Na jej temat w wywiadzie udzielonemu Entertainment Weekly wypowiedział się sam zainteresowany.

Pierwsza wypowiedź aktora znanego przede wszystkim z ról Golluma oraz Cesara dotyczyła pracy na planie i jego pierwszej reakcji na postać, w którą będzie się wcielał:

To pierwszy raz kiedy byłem na planie, nie wiedząc tak naprawdę jak będzie wyglądała moja postać. Tak bardzo było to trzymane w tajemnicy. Kiedy zaczynaliśmy pracę, przedstawiono mi przybliżony zarys tego jak Snoke wygląda, ale nigdy nie byłem w pełni poinformowany i większość wyszło w trakcie rozmów i grania.

A oto co powiedział Serkis kiedy został zapytany o cechy charakteru i wygląd Snoke’a:

Supreme Leader Snoke jest enigmatyczną postacią, będąc dziwnie wrażliwym jest również czasami całkiem potężny. Oczywiście on ma swoje problemy, musiał wiele wycierpieć. Tak jak powiedziałem, jest on dziwnie podatny na zranienie, jest rozczarowany swoimi problemami. Tak przyszczam. On jest wielki. Wydaje się być wysoki. A co do wyglądu jego twarzy – bardzo się wyróżnia, ma specyficzną strukturę kości i twarzy. W realnym życiu nigdy byś czegoś takiego nie zobaczył.

Niedawno w sieci pojawiła się grafika koncepcyjna, która przedstawiała rzekomy wygląd Supreme Leader Snoke. Niestety nie została ona potwierdzona i na oficjalny wygląd prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać do samej premiery Przebudzenia mocy, która zapowiedziana jest na 18 grudnia.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…