Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legion samobójców z kategorią wiekową PG-13 1

Do tej pory filmy wyreżyserowane przez Davida Ayera otrzymywały kategorię wiekową R. Wygląda na to, że zmieni się to za sprawą jego kolejnego projektu – Legionu samobójców.

Na ten temat wypowiedział się producent filmu, Charles Roven. Zaznaczył jednak, że ta produkcja należy od filmowego uniwersum, które tworzone jest wspólnie przez DC Comics oraz Warner. Bros:

Intencją tego filmu zdecydowanie było PG-13. Chcemy, aby nasze filmy były w sposób totalny konsekwentne, jest to jedno uniwersum. Nie musimy się temu jednak podporządkowywać ponieważ jest to biznes. To także kreatywność, trzeba mieć na to otwarty umysł, robić coś całkiem innego, być zainspirowanym – to właśnie o to chodzi w procesie kręcenia jakiegoś filmu. Musisz kierować się tym co cię inspiruje, jednak musisz także podążać pewną mapą. Tak więc nasze plany na razie to zrobienie filmów w PG-13. W niektórych przypadkach będzie to jednak sama granica PG-13.

Wypowiedź Roven z pewnością zasmuci fanów, którzy czekali na ten film. Wierzymy jednak, że twórcom uda się wycisnąć jak najwięcej z kategorii PG-13 i ta granica będzie naprawdę cienka. Jak na razie Deadpool pozostaje jedynym filmem o superbohaterze, który doczeka się kategorii R.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Santanico 2015-11-13

nieee… no szkoda

Proszę czekać…