Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[Ankieta] Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #17 1

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Oto kandydatki do Słonecznego patrolu

Deadline podał listę z nazwiskami aktorek, które ubiegają się o główną rolę w filmie "Słoneczny patrol", który powstanie na podstawie kultowego serialu z lat dziewięćdziesiątych. Czy któraś z nich ma szansę zostać nową Pamelą Anderson? Sprawdźcie sami jak prezentują się owe kandydatki.

Leia Organa nie jest już księżniczką

Jak donosi Entertainment Weekly, nazywana do tej pory księżniczką, Leia Organa nie będzie już tytułowana w ten sposób. W samą bohaterkę ponownie wcieli się Carrie Fisher w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

Scenariusz Annie Hall najzabawniejszy w historii

Amerykańska Gildia Scenarzystów dokonała wyboru 101 najzabawniejszych scenariuszy wszech czasów. Pierwsza miejsce zajął skrypt filmu Woody’ego Allena – Annie Hall. Reżyser jest zresztą współautorem scenariusza do filmu, który napisał wspólnie z Marshallem Brickmanem.

Pierwsze plakaty Gods of Egypt

Lionsgate zaprezentował pierwsze plakaty do swojego widowiska inspirowanego egipską mitologią – Gods of Egypt.

Sequele 50 twarzy Greya kręcone jeden po drugim

Jak donosi The Wrap, dwie kontynuacje kasowego hitu Pięćdziesiąt twarzy Greya będą kręcone w 2016. Nie będzie jednak przerwy pomiędzy zdjęciami. Produkcje będą kręcone jedna po drugiej.

Andy Serkis opowiada o swojej postaci z Gwiezdnych wojen

Jak wiadomo jedną z największych tajemnic trzymanych w sejfie przez J.J. Abramsa jest wygląd postaci, którą gra Andy Serkis – Supreme Leader Snoke. Na jej temat w wywiadzie udzielonemu Entertainment Weekly wypowiedział się sam zainteresowany.

Ważna kobieca postać w Justice League

Już w styczniu przyszłego roku rusza pre-produkcja wielkiego widowiska filmowego, jakim niewątpliwe będzie Justice League. Niebawem powinniśmy otrzymywać pierwsze informacje na temat castingów do filmu.

Legion samobójców z kategorią wiekową PG-13

Do tej pory filmy wyreżyserowane przez Davida Ayera otrzymywały kategorię wiekową R. Wygląda na to, że zmieni się to za sprawą jego kolejnego projektu – Legionu samobójców.

Kogo gra Lupita Nyong’o w Gwiezdnych Wojnach

Nie tylko postać grana przez Andy’ego Serkisa został stworzona przy pomocy technologii motion capture. Również Lupita Nyong’o pracowała w ten sposób nad wykreowaniem swojej postaci, którą będziemy mieli okazję zobaczyć w filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

Aquaman ma nowego scenarzystę

Aquaman w kinach pojawi się dopiero w 2018 roku. Wydaje się, że to sporo czasu, ale czy aby na pewno? Wciąż trwają prace nad scenariuszem produkcji, a stanowisko reżysera też nie jest do końca jasne.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…