http://vimeo.com/mironkundzicz

Pacino w kontynuacji Infiltracji? 0

To by dopiero było wydarzenie, Al Pacino i Robert DeNiro w jednym filmie!

Wszystko jest możliwe, ponieważ najprawdopodobniej Al Pacino wystąpi w jednej z głównych ról w sequelu przebojowej, nagrodzonej w tym roku Oscarem dla najlepszego filmu, Infiltracji. Historia kontynuacji ma się skupić na postaci Dignam, granej przez Marka Wahlberga (Czterej bracia).

Al Pacino w filmie Podwójna gra 2005Al Pacino w filmie Podwójna gra 2005

Fabuła ma opowiadać o korupcji w świecie polityki. Dignam będzie musiał, pod przykrywką, inwigilować bezlitosnego senatora (Robert De Niro). Pacino miałby się wcielić w rolę nowesz szefa Dignama, weterana wojennego, który nie jest taki czysty”, jaki się wydaje.

Mówi się też, że Alec Baldwin (Polowanie na Czerwony Październik) miałby powrócić, ze swoją postacią Ellerby'ego.

Ponieważ praktycznie codziennie pojawiają się nowe wiadomości odnośnie sequelu Infiltracji, możliwe, że będzie ona najbliższym projektem Martina Scorsese (Ostatnie kuszenie Chrystusa).

Al Pacino urodził się w Nowym Jorku. Jest jednym z najwybitniejszych aktorów w historii kina. Wystąpił w wielu filmach, z których na największą uwagę zasługują: trylogia Ojciec chrzestny, Strach na wróble, Serpico, Człowiek z blizną, Zapach kobiety, Życie Carlita, Gorączka, czy Kupiec wenecki. Był nominowany do Oscara osiem razy, z czego dostał go raz, za Zapach kobiety. Poza tym otrzymał 3 Złote Globy za Zapach kobiety, Serpico i mini serial Anioły w Ameryce.

Al Pacino i Robert De Niro wystąpili wcześniej razem w dwóch filmach, Ojcu chrzestnym II i Gorączce. Co ciekawe, na planie tego pierwszego nigdy się nie spotkali, ponieważ De Niro grał w retrospekcjach i jego sceny były kręcone osobno, dopiero wspólny występ w Gorączce, pozwolił widzom na porównanie aktorskich zdolności obu panów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…