Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alien: Covenant ma oficjalny opis, datę premiery i logo 1

Wygląda na to, że zamieszanie jakie panowało w ostatnich tygodniach przy uniwersum Obcnego zostało zakończone. Po nowym tytule ogłoszono datę premiery, oficjalny opis oraz logo filmu Alien: Covenant.

20th Century Fox oficjalnie potwierdziło również tytuł filmu. Alien: Covenant w kinach pojawi się 6 października 2017 roku. Jeśli chodzi o synopis obrazu to brzmi on następująco:

Statek Covenant wraz z załogą wyrusza do odległej galaktyki, gdzie ma zostać odkryty prawdziwy raj. Na miejscu okazuje się, że jest to mroczny i niebezpieczny świat. Jedyny jej mieszkaniec, syntetyczny David (Michael Fassbender) jest ostatnim ocalałym pasażerem Prometeusza.

Jak widać w opisie brakuje jednego ważnego szczegółu. A mianowicie chodzi o postać graną przez Noomi Rapace – Elizabeth Shaw, która przeżyła wraz z Davidem wyprawę Prometeuszem. Z początku wydawało się, że właśnie na dalszej podróży tej dwójki będzie skupiał się kolejny film Ridleya Scotta w tym uniwersum. Jak widać wszyscy się mylili.

Na razie jedynym członkiem obsady Prometeusza, którego udział został potwierdzony jest Michael Fassbender. Nie jest wykluczone, że Noomi Rapace również pojawi się w filmie. Co do samego opisu, to spekuluje się, że David może być odpowiedzialny za stworzenie ksenomorfa. Ridley Scott w jednym z wywiadów obiecał, że poznamy osobę odpowiedzialną za stworzenie Obcego.

A oto jak prezentuje się wspomniane oficjalne logo filmu:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…