Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

McConaughey faworytem do zagrania w Mrocznej Wieży 1

Jak donoszą media, zdobywca Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, Matthew McConaughey jest faworytem do zagrania głównej roli w długo oczekiwanej ekranizacji powieści "Mroczna Wieżą", autorstwa Stephena Kinga.

Według The Wrap aktor, który od kilku lat jest uważany za absolutną czołówkę Hollywood miałby wcielić się w postać Rolanda Deschaina, aka The Gunslingera. Z kolei The Hollywood Reporter podaje, że może chodzić o innego bohatera. Miałby nim być czarny charakter serii Randall Flagg, nazywany Człowiekiem w Czerni.

Cykl opowiada historię Rolanda Deschaina, którego celem życiowym jest dotarcie do tytułowej Mrocznej Wieży, mitycznego budynku, który może być istotą całego istnienia, znajdującego się w centrum wszystkich światów. Roland jest ostatnim żyjącym członkiem bractwa rycerskiego znanego jako rewolwerowcy. Początkowo bohater jest bardzo tajemniczy, nie znamy nawet jego wieku, jednakże wraz z rozwojem historii poznajemy jego historię i przyczyny jego podróży. Na swej drodze pomaga napotkanym ludziom w imię kodeksu honorowego zwanego Drogą Elda, jest także zmuszony do dokonywania wielu trudnych wyborów, takich jak wybór pomiędzy życiem przyjaciela a kontynuowaniem podróży do Wieży. (źródło: wikipedia)

Jestem podekscytowany z faktu, że "Mroczna Wieża" w końcu trafi na ekran. Ci, którzy odbyli podróż z Rolandem i jego przyjaciółmi w celu odnalezienia Mrocznej Wieży, od bardzo dawna chcieli żeby ten projekt został zrealizowany. To doskonałe i kreatywne.

powiedział sam Stephen King.

Produkcja ma zostać wyreżyserowana przez Duńczyka, Nikolaja Arcela. Za scenariusz odpowiadają zdobywca Oscara Akiva Goldsman oraz Jeff Pinkner. Premiera zapowiedziana jest na 13 stycznia 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…