Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szybcy i wściekli - szykujcie się na spin-offy i prequele 0

Od kilku dobrych tygodni wiadomo, że reżyserią ósmej części serii "Szybcy i wściekli" będzie F. Gray Gray. Najnowsza odsłona miała być początkiem trylogii kończącej kasowy cykl akcji. Jak się teraz okazuje nie jest to prawdą.

Universal Pictures i Vin Diesel nie chcą kończyć z franczyzą i już trwają prace nad jej kontynuowaniem. W przyszłości miałoby powstać coś na wzór uniwersum, w skład którego wejdą prequele i spin-offy.

Napisaliśmy oddzielne historie dla rozmaitych postaci. Planujemy to od bardzo dawna. To bardzo obfita seria i chcemy, aby wszystko zostało zrobione z należyta klasą.

powiedział Vin Diesel w jednym z wywiadów.

Na razie nie podano informacji o kim mógłby być pierwszy spin-off czy też prequel. Spekuluje się jednak, że faworytem numer jeden jest Luke Hobbs, którego na ekranie kreuje Dwayne Johnson.

Plany stworzenia uniwersum w świecie "szybkich i wściekłych" zostały również potwierdzone przez prezesa Universal Pictures, Donnę Langley:

Jesteśmy w trakcie rozmów na temat tego jak możemy poszerzyć tę franczyzę. Pracuje nad tym ekipa, która analizuje, które postacie mogą się w niej znaleźć, a które nie.

Jeśli wierzyć temu co na temat kolejnej części serii mówił Vin Diesel, to ósma odsłona będzie dużo bardziej poważna i mroczna. Nie będzie też niewiarygodnych akcji, w których bohaterowie za nic mają sobie prawa fizyki. Premiera Furious 8 zapowiedziana jest na 12 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984 2015-11-18

F. *Gary Gray :P

Proszę czekać…