Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do kolejnych X-Menów w 2017 roku 1

Bryan Singer po zakończeniu pracy nad filmem X-Men: Apocalypse, ma zamiar zabrać się za projekt "20,000 Leagues Under the Sea". Na razie nie wiadomo dokładnie co stanie się z serie o mutantach, jednak jeśli plotki się potwierdzą możemy się podziewać kolejnego filmu już w 2018 roku.

Do premiery nowej odsłony pozostało jeszcze trochę czasu, jednak jak podaje Journal De Montreal ekipa filmowa odpowiadająca za X-Menów powróci do Kanady w 2017 roku, aby rozpocząć zdjęcia do kolejnej części. W ubiegłym tygodniu w Los Angeles przebywał Michel Trudel z Mel Studios, który sfinalizował umowę z 20th Century Fox.

To był cud, że udało nam się pozyskać X-Menów w 2003 roku. To świetnie, że FOX powrócił do nas z drugim, a teraz także z trzecim filmem serii. To zawsze znakomita wiadomość dla naszego przemysłu, kiedy trafia do nas taka wielka produkcja. A mówimy o filmie z budżetem sięgającym 200 milionów dolarów. Wielkie produkcje takie jak X-Men generują wielkie korzyści opiewające na miliony dolarów, a do tego dają pracę 2000 tysiącom techników z Quebec. Ludzie z FOX są usatysfakcjonowani tym, że mogą kręcić zdjęcia w Montrealu i to jest jeden z powodów dla, których chcą powrócić tutaj z kolejnym filmem o X-Menach. Oni lubią nasze udogodnienia, naszych techników oraz to, że nasze studia są położone pięć minut drogi od centrum miasta oraz piętnaście minut od lotnika. Bryan Singer również ceni sobie to miasto. To dobrze dla samego Montrealu.

powiedział Michel Trudel.

20th Century Fox nie potwierdziło jeszcze tych informacji, jednak nie jest to żadnym wielkim zaskoczeniem. Mówi się również, że Bryan Singer z powodu swojego nowego projektu, tym razem może zadowolić się z bycia jedynie producentem filmu. Dodatkowo sama produkcja miałaby się skupić na młodszych mutantach, a przewodzić temu miałby również jakiś młodszy filmowiec.

Na kolejne informacje z pewnością przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wiadomo jednak, że premiera "X-Men 7" będzie miała miejsce w 2018 roku.

Źrodło: comicbookmovie/MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…