Iceman ponownie za sterami samolotu wojskowego

Val Kilmer za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, potwierdził swój udział w kontynuacji filmu Top Gun. Ponownie wcieli się w postać o pseudonimie "Iceman".

Dostałem ofertę zagrania w "Top Gun 2". Nie zawsze mówi się "tak" bez przeczytania scenariusza. Wszyscy tęsknimy za Tonym Scottem, jednym z największych dżentelmenów jakich spotkałem w filmowym biznesie. Postrzelajmy się jeszcze raz powietrznymi odrzutowcami!

Tony Scott od dawna planował stworzyć sequel Top Gun, a sam Tom Cruise bardzo pozytywnie zapatrywał się na ponownie wcielenie się w postać pilota Pete’a "Mavericka" Mitchella. Później niestety przyszła śmierć reżysera. Jak się okazuje projekt nie trafił jednak do kosza.

Jerry Bruckheimer, który nadzoruje produkcję "Top Gun 2" wypowiedział się na temat fabuły filmu. Według jego słów fabuła będzie się kręciła wokół dronów i samolotów bezzałogowych, które coraz częściej zastępują człowieka w akcji. Oczywiście Tom Cruise będzie chciał udowodnić, że pilota nie może zastąpić zwykła maszyna.

Źrodło: comingsoon.net


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)