Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Iceman ponownie za sterami samolotu wojskowego 0

Val Kilmer za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, potwierdził swój udział w kontynuacji filmu Top Gun. Ponownie wcieli się w postać o pseudonimie "Iceman".

Dostałem ofertę zagrania w "Top Gun 2". Nie zawsze mówi się "tak" bez przeczytania scenariusza. Wszyscy tęsknimy za Tonym Scottem, jednym z największych dżentelmenów jakich spotkałem w filmowym biznesie. Postrzelajmy się jeszcze raz powietrznymi odrzutowcami!

Tony Scott od dawna planował stworzyć sequel Top Gun, a sam Tom Cruise bardzo pozytywnie zapatrywał się na ponownie wcielenie się w postać pilota Pete’a "Mavericka" Mitchella. Później niestety przyszła śmierć reżysera. Jak się okazuje projekt nie trafił jednak do kosza.

Jerry Bruckheimer, który nadzoruje produkcję "Top Gun 2" wypowiedział się na temat fabuły filmu. Według jego słów fabuła będzie się kręciła wokół dronów i samolotów bezzałogowych, które coraz częściej zastępują człowieka w akcji. Oczywiście Tom Cruise będzie chciał udowodnić, że pilota nie może zastąpić zwykła maszyna.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2015-11-18

Raczej z takim cielskiem nie zmieści się do kokpitu…

Movieman Redox 2015-11-18

Pewnie zagra jakiegoś generała albo kogoś :D

alboo… będzie pilotował samolot dostawczy lol :D

Redox Movieman 2015-11-18

Raczej tak się skończy, że przypadnie mu jakaś rola mentora aka szkoleniowca nowego pokolenia pilotów.

Proszę czekać…