Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto wystąpi w filmie Justice League Dark? 2

Pojawiły się nowe informacje na temat projektu "Justice League Dark". Ostatnie nie były zbyt dobre, ponieważ mówiły o wycofaniu się Guillermo del Toro. Teraz mamy jednak dobre wieści.

Po tym jak na stanowisku producenta zatrudniono Scotta Rudina, wokół projektu zaczęło dział się sporo pozytywnych rzecz. Wytwórnia wreszcie zaczęła szukać aktorów i aktorek, którzy mogliby zagrać główne role w produkcji. Latino Review podało właśnie nazwiska rzekomych gwiazd, które są na celowniku Warner Bros.

W wizji del Toro w tytułowej drużynie mieli się znaleźć Constantine, Swamp Thing, Deadman, Zatanna oraz Etrigan The Demon. Dodatkowo w epizodycznej roli miała pojawić się także Enchantress, w którą wcieli się Cara Delevingne, dzięki czemu film byłby w tym samym uniwersum co Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Legionem samobójców. Do tego meksykański reżyser w roli Swamp Thing widziałby Rona Perlmana, co zostało przez Warner Bros. pozytywnie odebrane.

I teraz zaczynają się spekulacje portalu Latino Review. Del Toro w roli Constantine’a, czyli lidera Justice League Dark chciał kogoś z mniej rozpoznawalnym nazwiskiem. Warner z kolei chce aktora znanego szerszej publiczności. Podobno pierwszym wyborem jest Colin Farrell. W przypadku gdyby gwiazda Detektywa nie była zainteresowana rolą, wytwórnia skupi się na zakontraktowaniu Ewana McGregora.

Kolejną gwiazdą, która miałaby dołączyć do projektu jest Monika Bellucci. Włoska aktorka wcieliłaby się w Madame Xanadu. Trwają także poszukiwania aktorów do Deadmana – w tym przypadku ma to być postać bardziej komediowa – oraz Zatanny (Warner chciałby w tej roli latynoską lub czarnoskórą aktorkę).

Źrodło: Latino Review

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…