Shrek nadal się rozmnaża 0

Shrek Trzeci nie wszedł jeszcze na ekrany kin, a wytwórnia Dreamworks już pracuje nad dwoma kolejnymi częściami hitu.

Scenograf Guillaume Aretos, członek shrekowej ekipy, potwierdził rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, lecz nie chciał zdradzić szczegółów.

- Wiem, że jest Shrek 4 i znam jego fabułę – zapewnił. – Jest bardzo dobra i bardzo śmieszna.

Rozpoczęto również realizację półgodzinnej animacji Shrek the Halls, która ma pojawić się w telewizji ABC na Boże Narodzenie. Dyrektor artystyczny Peter Zaslav zdradził, że obok dobrze znanych bohaterów w filmie pojawi się kilka nowych postaci.

- Odwiedzamy dobrze znane rejony, powracamy do rdzennej grupy postaci – powiedział. – Fabuła zaczyna się w miejscu, w którym kończy się w Shreku Trzecim. Wszystko łączy się ze sobą bardzo płynnie.

- Będą to wyświetlać przez najbliższe piętnaście lat, w każde Boże Narodzenie – dodał Zaslav. – Taki mamy plan. Więc pod względem zarówno wizualnym jak i fabularnym produkcja musi dorównywać jakością poprzednim Shrekom. Jak na razie, wszystko wygląda bardzo dobrze.

Polska premiera Shreka Trzeciego zaplanowana jest na 29 czerwca 2007. Tak jak w dwóch poprzednich częściach, Zbigniew Zamachowski i Jerzy Stuhr użyczą głosów głównym bohaterom.

Kadr z filmu Shrek Trzeci 2007Kadr z filmu Shrek Trzeci 2007

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…