Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fantastyczne zwierzęta będą w klimatach Czary Ognia 1

Fantastic Beasts and Where to Find Them dla fanów Harry’ego Pottera z pewnością będą najbardziej oczekiwaną premierą przyszłego roku. Na jego temat wypowiedział się producent obrazu, David Heyman.

Jeśli wierzyć jego słowom, film który rozpocznie nową trylogie w świecie magicznym świecie czarodziejów, będzie zrobiony w klimatach czwartej części przygód Harry’ego Pottera, która nosiła tytuł Czara Ognia i była wyreżyserowana przez Mike'a Newella.

Fantastic Beasts będą miały urok czwartej części. Będą jak czwarta część. Mike Newell mawiał, że ta odsłona będzie jak indyjski musical – tak oczywiście nie było, jednak posiadał on podobny humor. Będzie trochę komedii romantycznej, ale także niewygodnego, aczkolwiek ludzkiego i naturalnego humoru. Reżyser David Yates zawsze szuka szczerych, ludzkich momentów, to nie są zwykłe gagi. Są one osadzone w realiach tej historii. Fantastic Beasts jest bardzo zabawne, ma wielkie serce, ale i trochę mroczności.

Głównym bohaterem Fantastic Beasts jest Newt Scamander, światowej sławy czarodziej zajmujący się zdobywaniem wiedzy o magicznych stworzeniach i ich życiu. Jest on autorem książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" używanej przez uczniów Hogwartu.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 18 listopada 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

jacek_borucki

@Movieman, tylko ty prowadzisz tą strone?

Grzegorz_Derebecki jacek_borucki

Ja również ale nie zajmuje się działem wiadomości :)

Elizabeth_Linton jacek_borucki

Widać, że to pasjonat.

Proszę czekać…