Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angelina Jolie zostanie Narzeczoną Frankensteina? 0

The Hollywood Reporter podało dzisiaj bardzo interesującą wiadomość. Otóż w "potworny" uniwersum przygotowywanym przez Universal Pictures może wystąpić Angelina Jolie. Aktorka miałaby zagrać narzeczoną Frankensteina.

Podobno wytwórnia ma "haka" na gwiazdę w postaci wyprodukowania jej najnowszego filmu – Nad morzem. I to właśnie on jest głównym powodem, dla którego moglibyśmy zobaczyć aktorkę w remake’u klasycznego horroru z lat trzydziestych.

O produkcji tego filmu mówiło się już w 2009 roku. Wówczas zatrudniono już nawet reżysera obrazu. Miał nim być Neil Burger, a produkcją mieli się zająć Brian Grazer i Sean Daniel. Przy scenariuszu pracował sam Burger, wraz z Dirkem Wittenbornem. Projekt jednak nie przetrwał. Aktualnie nad uniwersum wytwórni pracuje Alex Kurtzman i Chris Morgan.

Dodatkowo media podały informację na temat sequela filmu Wanted – Ścigani. Studio bardzo chciałoby, aby gwiazda ponownie wystąpiła w tej produkcji. Mówi się również o możliwym występie Jolie w kontynuacjach Czarownicy oraz Salt. Sama aktorka nie jest zbyt chętna do grania w sequelach, kiedy to w 2003 roku Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia poległ w box office’e.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…