http://vimeo.com/mironkundzicz

Sarandon i Goodman w Speed Racer 0

Susan Sarandon i John Goodman mają zagrać rodziców Emile Hirsch w adaptacji anime Speed Racer.

Za reżyserię i scenariusz odpowiadają bracia Larry i Andy Wachowscy (Matrix Reaktywacja).

John Goodman w filmie O czym marzą faceci 2001John Goodman w filmie O czym marzą faceci 2001

Film będzie się opierał na serialu anime z 1967 roku. Twórcą obrazu był pionier anime, Tatsuo Yoshida (Casshern). Fabuła opowiada o przygodach młodego kierowcy wyścigowego imieniem Speed (Hirsch) i jego drodze do chwały. Zawsze w trakcie wyścigów, Speed zasiada za kierownicą swojego pełnego gadżetów i superszybkiego bolidu o nazwie Mach 5.

Cały serial opierał się na relacjach Speeda z rodziną, więc Wachowscy bardzo starannie dobierali aktorów do tych ról. Goodman wcieli się w postać Popsa, właściciela i konstruktora Macha 5, natomiast Sarandon (Mila księżycowego światła) będzie podporą nie tylko rodziny, ale i Mach 5 Go Racing Team, w której ściga się jej syn.

Cały czas trwają poszukiwania aktorów, którzy zagrają dziewczynę Speeda, Trixie i jego największego wroga, tajemniczego Racera X.

Zdjęcia mają się odbyć tego lata w Niemczech, a premiera jest planowana na lato 2008 roku. Producentem filmu będzie Joel Silver (Romeo musi umrzeć), dla Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures i Silver Pictures.

John Goodman urodził się w St. Louis. Widzowie zapamiętali go z ról w filmach: Barton Fink, Blues Brothers 2000, Big Lebowski, Ciemna strona miasta, Opowiadanie, czy Bracie, gdzie jesteś?. Zdobył Złotego Globa i Q Award za występ w serialu Roseanne.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…