Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne informacje na temat Gwiezdnych wojen 1

Mamy dla Was kilka nowych informacji na temat filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Dotyczą one kategorii wiekowej, jaką film będzie posiadał oraz prognoz mówiących ile film może zarobić na otwarcie. Dodatkowo w naszej galerii możecie zobaczyć nowe okładki z Empire.

Na początek kategoria wiekowa. Obraz wyreżyserowany przez J.J. Abramsa otrzymał kategorię PG-13. Tym samym jest to drugi film z gwiezdnego uniwersum – obok Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów – który takową kategorie otrzymał. Reszta produkcji ma PG.

Jeśli chodzi o przewidywania analityków co do tego ile w pierwszy weekend zarobi film, to trzeba przyznać że są one dosyć ostrożne. Jak wiadomo lepiej być mile zaskoczonym, aniżeli srogo rozczarowanym. Według specjalistów Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy zainkasuje na swoim koncie 170 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych. Takie wynik sprawiłby, że film wskoczyłby na piąte miejsce w rankingu wszech czasów. Fani jednak są zgodni – to będzie absolutny hit, który ma wszystko aby przekroczyć ponad 200 milionów dolarów i zdetronizować Jurassic World.

A oto obiecane okładki:

Źrodło: Variety / Empire / Spinoff Online

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…