Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Faceci w czerni zostaną zastąpieni przez kobiety? 1

Kolejna odsłona komedii sci-fi Faceci w czerni może różnić się bardzo mocno od reszty serii. A to dlaczego? Ano dlatego, że w nowej części zamiast panów w rolach głównych możemy mieć panie.

Bardzo mocną zwolenniczką takiego pomysłu jest Laurie MacDonald, producentka która jest związana !z "Facetami w czerni" od początku trwania serii. Jej maż, a także współproducent Walter Parkes również pozytywnie zapatruje się na ten pomysł. Dodaje jednak, że prace są na razie w bardzo wczesnej fazie, aczkolwiek trwają poszukiwania pomysłu, który pozwoliłby odświeżyć świat znany przede wszystkim z przygód Agenta K i Agentka J.

Przypomnijmy, że Faceci w czerni 3 zadebiutowały w kinach, w roku 2012. W roli głównej wystąpił Will Smith, którego w czwartej części cyklu najprawdopodobniej zabraknie. Produkcja w Stanach Zjednoczonych poradziła sobie jednak nie najlepiej. Przy budżecie 225 milionów dolarów zdołała zarobił raptem 179 milionów. Lepiej poszło filmowi na rynkach zewnętrznych, gdzie obraz zgarnął 445 milionmów.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks

Nowy plan na sukces w Hollywood – teraz zamiast klasycznych remake’ów, róbmy je z kobietami w rolach głównych – zacznijmy od Ghostbusters, potem MIB, później Harry Potter i Spider-Man…

Quagmire jacks

Hollywood tak mocno dostanie na tym po tyłku, zarówno pod względem sprzedaży biletów jak i zabawek, że szybko się skończy. Naprawdę, jak tutaj ma się człowiek nie radykalizować gdy opętani fanatycy zaczęli już mierzyć filmy i nagrody pod kątem różnorodności płciowej i rasowej. Co następne? Znajomi na Facebooku?

Akcja "Oscars So White" w praktyce domagająca się centralnego sterowania składem nominowanych zmieniła moje podejście do tego typu kwestii.

Proszę czekać…