"May the Force Be With You"

28 tygodni później - zobacz zdjęcia! 0

Dziś pojawiły się kolejne zdjęcia do 28 tygodni później, kontynuacji horroru 28 dni później.

Reżyserem filmu 28 tygodni później jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo (Intacto). Scenariusz napisał Roland Joff?. Film produkują Danny Boyle (reżyser pierwszej części), Alex Garland i Andrew Macdonald.Jeremy Renner jako Sierżant Doyle, Harold Perrineau (znany z postaci Michaela w serialu Zagubieni), Robert Carlyle, Rose Byrne, Catherine McCormack, Imogen Poots, Idris Elbai 12-letni debiutant Mackintosh Muggleton zagrają główne rolę w tym filmie.

28 tygodni później to kontynuacja horroru 28 dni później. Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

Zwiastun możesz zobaczyć w rozmiarach: mały, średni, duży lub HD.

Zdjęcia do filmu były kręcona w Londynie i na jego obrzeżach.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 11 maja 2007. Polskim dystrybutorem jest Cinepix, który ogłosił datę premiery w naszym kraju na 17 sierpnia.

Aby otworzyć galerię kliknij na zdjęcie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

HeRr

Oni są niepoważni…na świecie 11 maja a u nas w sierpniu…do tego czasu będą w necie czekać świerzutkie ripy,R5 i screenery.Dlaczego z takim opóźnieniem…? ;(

Elros

Mam nadzieję, że nawet będzie lepszy od poprzedniczki :)

Proszę czekać…