Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Nowy Xenomorph w Alien: Przymierze. Kto go stworzył? 0

Niedawno pojawiła się informacja, że w sequelu do filmu Prometeusz pojawiły się dwa różne Xenomorphy. Czy android David wziął udział w ich stworzeniu?

Wytwórnia 20th Century Fox w zeszłym tygodniu potwierdziła informację o powstaniu filmu Alien: Paradise Lost. Będzie to sequel do Prometeusza, poprzedniego dzieła reżysera, którym jest Ridley Scott. Uważany jest także za prequel pierwszego obrazu o Obcym (Obcy – 8 pasażer Nostromo) i nawiązuje do całej kultowej serii o kosmitach.

W najnowszej ekranizacji załoga statku Przymierza dociera do odległej planety po drugiej stronie galaktyki. Z początku wydaje im się, że odkryli niezbadany raj, jednak w rzeczywistości okazuje się być on mrocznym, niebezpiecznym miejscem, którego jedynym mieszkańcem jest David (Michael Fassbender), który przetrwał wyprawę Prometeusza.

W Alien: Przymierze zostanie wyjaśniona geneza Xenomorpha, widz dowie się kto go stworzył i dlaczego, pokazana zostanie także różnica pomiędzy nim, a Ultramorphem. Pojawią się także sugestie, że David mógł przyłożyć rękę do powstania nieznanego dotąd potwora.

W lutym 2016 roku planowane jest rozpoczęcie zdjęć do sequela.
Alien: Przymierze do kin wejdzie 6 października 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…