Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alien: Covenant to dopiero początek! 0

16 listopada 20th Century Fox oficjalnie ogłosiło realizację filmu Alien: Covenant przez Ridleya Scotta. Jak się okazuje będzie to pierwsza z trzech kontynuacji Prometeusza.

Jest to bardzo złożona historia. Jest to ewolucja tego co po raz pierwszy pokazałem w Prometeuszu. Ten film został stworzony z racji mojej frustracji po nakręceniu Obcego w 1979 roku. Byłem zdumiony tym, że w trzech kolejnych częściach nikt nie zadał pytań: dlaczego Alien, kto go stworzył i po co? Podstawowe pytania. Więc wpadłem na pomysł Prometeusza, który zaczyna spekulować kto za tym wszystkim stoi.

powiedział Ridley Scott na konferencji prasowej w Sydney.

Aktualnie reżyser przebywa właśnie w Australii, gdzie trwają prace nad przygotowaniami do produkcji Alien: Covenant. Zdjęcia do samego filmu ruszą w marcu przyszłego roku i potrwają cztery miesiące.

Zamierzam zrobić kolejny film, który będzie bezpośrednio powiązany z Prometeuszem. Innymi słowy postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące Inżyniera. Dlaczego się tam znajdował i z jakiej racji miał w sobie Obcego.

W filmie w roli głównej wystąpi Michael Fassbender. Na razie nie wiadomo co z Noomi Rapace. Spekuluje się jednak, że jej rola będzie niewielka i jeśli pojawi się w obrazie to na chwilę.

Statek Covenant wraz z załogą wyrusza do odległej galaktyki, gdzie ma zostać odkryty prawdziwy raj. Na miejscu okazuje się, że jest to mroczny i niebezpieczny świat. Jedyny jej mieszkaniec, syntetyczny David jest ostatnim ocalałym pasażerem Prometeusza.

Alien: Covenant trafi do kin 6 października 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…