Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Z kim przyjdzie walczyć Aquamanowi? 0

W przyszłym roku premiera filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. W produkcji zapowiedziano udział Aquamana, który oczywiście otrzyma także swój solowy film. I to właśnie jego dotyczy ta informacja.

Media spekulują z kim przyjdzie walczyć superbohaterowi, którego na ekranie wykreuje Jason Momoa. Plotki od JoBlo sugerują, że Aquaman będzie musiał stoczyć bój ze swoim przyrodnim bratem, Ocean Masterem. Panowie będą rywalizować o tron Atlantis. Oczywiście informacje te nie zostały potwierdzone przez Warner. Bros.

Nasze dnie zaczynamy bardzo wcześnie. Właśnie rozpoczęliśmy prace nad scenariuszem. James Wan obecnie pracuje przy filmie Obecność 2, więc na razie porozumiewamy się za pomocą telefonów. Jednak to on jest reżyserem tego filmu i to on trzyma pieczę nad przygotowaniami. Na sto procent zaangażuje się jednak dopiero po zakończeniu zdjęć do Obecności 2. On naprawdę jest fanem Aquamana.

powiedział Charles Roven, producent filmu.

Dodatkowo mówi się o tym, że Warner. Bros poszukuje odpowiedniej aktorki, która wcieli się w postać Mery, żony Aquamana. Opisywana jest jako "morska Khaalesi". Wytwórnia nie chce jednak zatrudniać białej aktorki.

Premiera filmu Aquaman 27 lipca 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…