Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Soundtrack Gwiezdnych Wojen to spoiler filmu 1

Pojawiła się ścieżka dźwiękowa do Star Wars: The Force Awkens. Tytuły utworów mogą sporo zdradzić na temat fabuły produkcji.

W obecnych czasach spoilery o nadchodzących filmach mogą pojawić się niemalże zewsząd. Ogromnym źródłem takich informacji mogą być zabawki, produkty powiązane z nową produkcją, a nawet ścieżki dźwiękowe, które zostały stworzone właśnie dla niej. Niedawno ukazała się lista utworów skomponowanych do filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i może ujawnić o nich kilka ciekawostek.

W przedsprzedaży można zamówić soundtrack pełen świetnej muzyki, której autorem jest John Williams, a Amazon.fr jest w posiadaniu listy tytułów. Spoilery te nie są tak wyraźne jak w przypadku ścieżki dźwiękowej „Qui-Gon’s Noble Fate” do produkcji Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo, jednak mogą zdradzić nowe informacje o filmie.

Niektóre tytuły utworów są interesujące. Co jest „Sekretem Finn’a?”, Czy to, że jest szturmowcem, a może coś więcej? Kto dotyczy „Uprowadzenie”? Jednak podobnie jak z większością rzeczy związanych ze Star Wars 7 nie dowiemy się dokładnie, co oznaczają ścieżki tytułowe, dopóki nie zobaczymy filmu, którego premiera odbędzie się już 18 grudnia.

Źrodło: CinemaBlend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Rob 2015-11-28

“Co jest „Sekretem Finn’a?” Jest nieślubnym synem Jar Jara :D

Quagmire Animek84 2015-11-28

SPOILER

Wiadomo już, że Finn ma na nazwisko Calrissian, wychlapał to bodajże Amazon w jednym z materiałów promocyjnych.

Proszę czekać…