Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Erik Selvig powróci w filmie Thor: Ragnarok? 1

Jak do tej pory, Stellan Skarsgård który w filmowym uniwersum Marvela wciela się w postać Erika Selviga, pojawiał się w obu solowych filmach o Thorze. Czy zobaczymy go w produkcji Thor: Ragnarok?

Na temat swojego występu wypowiedział się sam zainteresowany. Odniósł się także do pracy w poprzednim filmie o przygodach nordyckiego boga oraz bycia częścią filmowej rodziny Marvela.

Mają dla mnie pewną opcję. Nie wiem jakie decyzje zostaną podjęte, ale wiem, że mają dla mnie opcję w filmie Thor: Ragnarok. Co do Thor: Mroczny świat. Kiedy stoisz nago w Stonehenge, nie myślisz o tym w jak ogromnym uniwersum uczestniczysz. Myślisz o tym jak jest zimno i o tym, jak mały będzie twój interes, jeśli Disney to pokaże! Pracowałem jednak z bardzo dobrymi reżyserami i miałem wielki ubaw robiąc to. Oczywiście rola Selviga nie jest bardzo wymagająca, nie oznacza to jednak, że jest nudna.

Stellan Skarsgård odniósł się także do swojego udziału w filmie Avengers: Czas Ultrona i scenie w jaskini z Thorem:

Z początku nie byłem brany pod uwagę. Wtedy zadzwonili do mnie i napisali kilka scen. Pojechałem i zrobiłem to, nie wiedziałem czy zostanie użyte to w filmie. Chciałem, aby film był jak najlepszy. Nieważne czy w nim byłem, czy też nie.

Tak, więc aktor zbyt wiele nie zdradził odnośnie Thor: Ragnarok. Jak na razie największą wskazówką co do filmu jest Hulk, który ma się w nim pojawić. Premiera obrazu 25 października 2017 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…