Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Christopher McQuarrie nakręci szóstą Misję Niemożliwą 2

Misja: Zaakceptowana. Właśnie takim krótkim stwierdzeniem, reżyser Christopher McQuarrie poinformował swoich fanów na Twitterze o tym, że stanie za kamerą kolejnej odsłony niesamowitych przygód super agenta, Ethana Hunta.

Spekuluje się, że zdjęcia do szóstej części Mission: Impossible mogłyby się rozpocząć w sierpniu przyszłego roku. McQuarrie zajmie się nie tylko reżyserią, ale także napisaniem scenariusza do filmu. W roli głównej ponownie powróci Tom Cruise. Tym samym będzie to pierwszy raz kiedy jeden reżyser nakręci dwa tytuły tej serii. Wcześniej za kamerami M:I stawali Brian De Palma, John Woo, J.J. Abrams oraz Brad Bird.

Z pewnością informacja o kręceniu kolejnej części nie jest wielkim zaskoczeniem. Mission: Impossible – Rogue Nation okazał się sukcesem kasowym. Łączne wpływy z całego świata przekroczyły 682 miliony dolarów, dzięki czemu film stał się drugą najbardziej dochodową częścią cyklu. Do pierwszego miejsca, które jest piastowane przez Mission: Impossible – Ghost Protocol brakło jedynie 12 milionów dolarów.


Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

MI5 naprawdę udało mu się, więc warto go zachować na kolejną część.

Santanico Redox

Zdecydowanie warto! Jack Reacher także mu wyszedł

Proszę czekać…