Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Nowy świąteczny film Chrisa Columbusa 0

Czy nowy film świąteczny Chrisa Columbusa będzie takim hitem, jak poprzednie jego produkcje? On sam myśli, że tak. Jak sam przyznaje – kocha Święta Bożego Narodzenia i filmy do nich nawiązujące.

Chris Columbus, reżyser i producent filmowy już nie raz realizował filmy o tematyce świątecznej. Na swoim koncie ma kultowe już produkcje, takie jak Kevin sam w domu, Kevin sam w Nowym Jorku, Gremliny, czy Święta Last Minute. Teraz pracuje nad kolejną bożonarodzeniową produkcją, która nosi tytuł 12/24.

Historia, jaką stworzył Columbus, dotyczy dwóch braci, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić istnienie Świętego Mikołaja. W tym celu w przeddzień Świąt ustawiają pułapkę, przez którą Mikołaj ulega wypadkowi. Na barki braci spada obowiązek uratowania Bożego Narodzenia, do pomocy mają Elfów.

Matt Lieberman opracował scenariusz w oparciu o oryginalny pomysł reżysera Davida Guggenheima. Film zostanie wyprodukowany przy współpracy ZAG Animation Studios, Chris Columbus ‘1492 Pictures i Blue Ocean Entertainment.

Film będzie połączeniem świata rzeczywistego i animacji, która przeniesie widzów na Biegun Północny i umożliwi im poznanie magicznych istot takicj jak Elfy. Columbus przyznał, że kocha Boże Narodzenie i filmy świąteczne, a film 12/24 może stać się takim klasykiem, jak jego poprzednie produkcje dotyczące tej tematyki.

Źrodło: EmpireOnline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…