Nowy dramat twórcy Ally McBeal z zamówieniem na sezon 0

Przedstawiciele platforma Amazon Prime Instant Video potwierdzili dziś informację, o zamówieniu bezpośrednio na sezon nowego dramatu Trial, autorstwa weteranów seriali prawniczych Davida E. Kelleya (Ally McBeal, Orły z Bostonu) i Jonathana Shapiro (Kancelaria adwokacka, Firma).

Akcja serialu śledzi losy Dawida w walce z Goliatem w amerykańskim systemie prawnym XXI wieku. Głównym bohaterem Trial jest "przegrany" prawnik Billy McBride, szukający możliwości odkupienia. Jego ostatnia szansa zależy od uzyskania sprawiedliwego wyroku w systemie prawnym, w którym prawda stała się towarem, a szala sprawiedliwości nigdy nie była większym stopniu uzależniona od bogatych i wpływowych ludzi.

W roli głównej zobaczymy: Billy'ego Boba Thorntona (Fargo) jako Billy’ego McBride’a. Obok niego w serialu wystąpią William Hurt (Humans), Olivia Thirlby (Juno), Maria Bello (Główny podejrzany), Molly Parker (House Of Cards) i Tania Raymonde (Lost: Zagubieni). Scenariuszem serialu zajmą się wspomniani wyżej Kelley i Shapiro, którzy wspólnie z Rossem Finemanem (Lights Out) będą również pełnić funkcję producentów wykonawczych serialu. Reżyserem pierwszego odcinka będzie David Semel (Madam Secretary).

Pierwszy 10-cio odcinkowy sezon serialu zadebiutuje na antenie platformy Amazon w przyszłym roku.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…