Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batman i Superman walczą w nowym zwiastunie 5

Tak jak obiecywano, w sieci pojawiła się nowa zapowiedź filmu Zacka SnyderaBatman v Superman: Świt sprawiedliwości. Możemy na niej zobaczyć w akcji nie tylko dwójkę tytułowych bohaterów, ale także Lexa Luthora. Dodatkowo producenci odkrywają karty jeśli chodzi o prawdziwego przeciwnika Mrocznego Rycerza i Człowieka ze stali. Przekonajcie się sami.

Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman i Superman walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo.

Premiera 1 kwietnia 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Quagmire 2015-12-03

Mam słabość do dynamicznej, teledyskowej formy zwiastunów, więc szczerze mówiąc nie kupił mnie ten trailer z dość przydługimi scenami bez odważniejszego montażu. Moim zdaniem Eisenberg nie gra "siebie" tylko szarżuje jak nigdy dotąd, ciekawe czy wyjdzie mu to na zdrowie. Szkoda, że Doomsday to taka pospolita, cyfrowa żaba. Mogli zaszaleć z kolcami, pancerzem, czymkolwiek.

Coś czuję, że w ostatniej scenie Eisenberg wyląduje w więzieniu gdzie ogolą mu głowę, na swoim czarno białym zdjęciu promocyjnym jest pewnie w pomarańczowej koszulce więziennej.

Redox 2015-12-03

Jak dla mnie porządny zwiastun, który jednak zdradza za dużo z trzeciego aktu filmu. Podobają mi się interakcje między bohaterami, sceny akcji wyglądają nieźle (jeszcze sporo dopracują i nie wątpię, że w kinie będą wyglądały obłędnie). Nie rozumiem rozpoczętego hejtu w sieci na wygląd Doomsdaya. Właśnie sobie tak go wyobrażałem, a argument, że przypomina za bardzo Abominationa całkowicie mnie nie przekonuje.

ferhin2 2015-12-13

dramat na kółkach, parodia.

Bercik022 2015-12-03

efekty zapewne o wiele lepiej będą wyglądały na dużym ekranie, ale jednak ten wcześniejszy klip kiedy superman zdejmuje maskę batkowi robił większe wrażenie. A i kto to jest na końcu Doomsday ?

Redox Bercik022 2015-12-03

Tak, to Doomsday. W zasadzie to już w poprzedniej zapowiedzi był kawałek tej postaci :P

http://kr.i1.fdbimg.pl/r3hxmku1_nysexi.jpg

Bercik022 Redox 2015-12-03

Aj faktycznie taki duży obiekt umknął mojej uwadze :p

Animek84 2015-12-03

Amy Adams wygląda jeszcze gorzej niż w pierwszej części.

Redox Animek84 2015-12-03

Amy Adams to akurat najmniejszy problem tego zwiastuna…

Animek84 Redox 2015-12-03

Fakt większym wg mnie jest gimbusowsko Jokerowa wersja Lexa i jego subtelna jak uderzenie łopatą aluzja o walce Supcia z Batkiem.

Redox Animek84 2015-12-03

Mi tak taka wersja Luthora całkowicie nie przeszkadza. Wnosi trochę życia i energii do tego surowego, mrocznego do granic świata.

Animek84 Redox 2015-12-03

Z tym wiekiem to namieszali, wg mnie dziewczyna Superman powinna być jednak jego rówieśniczką, skoro przeciwniki jest w wieku Supcia, a nie 9 lat starsza.

Proszę czekać…