Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poszukiwania Hana Solo wciąż trwają 0

Kiedy fani z niecierpliwością wyczekują wielkiej premiery filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, producenci spin-offów pracują w pocie czoła nad kolejnymi filmami osadzonymi w gwiezdnym uniwersum.

Jak wiadomo, pierwszy ze spin-offów pojawi się już w przyszłym roku, 16 grudnia. Będzie to Rogue One: A Star Wars Story. Z kolei kolejny z filmów Star Wars: Episode VIII do kin trafi 26 maja 2017 roku. Ustalono również datę solowego filmu o młodzieńczych latach życia Hana Solo. Produkcja, którą reżyserować będzie duet Phil Lord i Chris Miller zadebiutuje 28 maja 2018 roku.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom na castingach pojawiło się ponad 2500 aktorów chcących wcielić się w ikoniczną postać Hana Solo. Wśród nich byli między innymi Dave Franco oraz znany z serialu The Walking Dead, Chandler Riggs. Producenci poszukują aktora w przedziale wiekowym 18-32 lata. Idealnym wydawałby się więc aktor mający ponad 20 lat. Dla porównania Riggs ma dopiero 16 lat, a znany z serialu Mr. Robot, Rami Malek który także pojawił się na castingu, 32 lata.

Wśród aktorów, którzy wzięli także udział w castinach byli między innymi (w nawiasie wiek aktora): Aaron Taylor-Johnson (25), Miles Teller (28), Nick Robinson (20), Leo Howard (18), Tony Oller (24), Landon Liboiron (23), Ed Westwick (28), Tom Felton (28), Joshua Sasse (27), Logan Lerman (23), Ansel Elgort (21), Jack Reynor (23), Colton Haynes (27) oraz Max Thieriot (27).

Za castingi odpowiada Jeanne McCarthy. To właśnie ona ma wybrać pewną grupę aktorów, która zostanie zaprezentowana duetowi reżyserskiemu filmu o Hansie Solo. Phil Lord i Chris Miller sami wybiorą osobę, która wcieli się w postać ikonicznego przemytnika z ciętym językiem. Ich jedynym zaleceniem jest to, aby aktorzy byli zabawni i mieli odpowiednią charyzmę. Dla przypomnienia tylko dodam, że Harrison Ford po raz pierwszy wcielił się w kultowego bohatera w wieku 35 lat.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-12-06

Tak wielkie poszukiwania, a odpowiedni kandydat znajduje się tuż pod ich nosem i grał już młodego Harrisona Forda w "Age of Adaline". Nie wyobrażam sobie aby nie wzięli do tej roli Anthony’ego Ingrubera.

Michał 2015-12-03

pewnie studio będzie chciało jakieś znane nazwisko – ale na Boga – tylko nie Franco,Riggs czy Teller. Chociaż żaden z podlinkowanych chłopców mi nie pasuję na młodego Hana

Proszę czekać…