Nowe zdjęcia z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów

Wczoraj opublikowaliśmy okładkę magazynu Entertaiment Weekly z Iron Manem (Robert Downey Jr.), Kapitanem Ameryką (Chris Evans) i Czarną Panterą (Chadwick Boseman) na okładce, a dzisiaj dorzucamy do tego kolejne zdjęcia z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, którego polska premiera zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku.

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: W filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.

Źrodło: Entertaiment Weekly


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.