Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Scarlett Johansson o swojej postaci w Captain America: Civil War 0

Scarlett Johansson mówi o swojej roli w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Dla Entertainment Weekly zdradziła kilka szczegółów.

Magazyn Entertainment Weekly opublikował na łamach swojego portalu fragment wywiadu ze Scarlett Johansson. Aktorka mówi w nim o postaci, którą gra w od dawna wyczekiwanym filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Johansson w rozmowie z magazynem mówi, że według niej jej bohaterka – Natasha Romanoff nigdy wcześniej nie chciała stać się członkiem Avengersów, a do przyłączenia się do superbohaterów zmusiły ją poniekąd decyzje, jakie podjęła w przeszłości i okoliczności. Aktorka zdradza, że Romanoff w Civil War przez dobre miejsce i czas pokaże na co ją stać. Przez pewne wydarzenia czuje także pewnego rodzaju powołanie, kierują nią chęć czynienia tego, co właściwe dla większości, poddaje się pragnieniu. Zdaniem Johansson grana przez nią postać jest prawdziwym bohaterem.

Gwiazda opowiedziała także o postawie Natashy w stosunku do Tony’ego Starka i Steve’a Rogersa. Mówi o planowanej strategii, dzięki którym będzie mogła patrzeć na wydarzenia z szerszej perspektywy i śledzić działania obu stron.

Film Captain America: Civil War to bezpośrednia kontynuacja produkcji Avengers: Czas Ultrona. Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, aby ponownie ocalić świat przed zagładą. Podczas kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów dochodzi do strat w ludziach. Naciski polityczne, by poddać Avengersów nedzorowi rosną, podobnie jak chęć utworzenia organu, który miałby decydować o stopniu ich zaangażowania w działania militarne.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w kinach pojawi się 6 maja 2016 roku.

Źrodło: SomingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…