Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Bill Murray zagra psa 0

Bill Murray weźmie udział w najnowszej animacji Wesa Andersona. Wcieli się w psa.

Reżyser Wes Anderson pracuje nad następną animacją poklatkową. Projekt opowiadać ma o psach. Jak się okazało, ponownie współpracować będzie z Billem Murrayem. Aktor cieszy się ze swojej nowej roli:

…Ja gram psa. [Wes Anderson] robi kolejną komediową animację poklatkową w stylu Fantastycznego pana Lisa […] to japońska historia, w której jestem psem. Jestem tym bardzo podekscytowany.

Niczym nowym jest, że w filmie odnajdziemy inspiracje Japonią. Wpływ japońskiego kina można dostrzec już we wcześniejszych projektach reżysera Fantastyczny pan Lis, czyli poprzednia jego animacja, otrzymał dwie nominacje do Oscara w 2010 roku za najlepszy długometrażowy film animowany i najlepszą muzykę oryginalnych, jednak w obu kategoriach przegrał z obrazem Odlot zrealizowanym przez Pete'a Doctera.

Wes Anderson znany jest poniekąd z tego, że już kilka razy uśmiercił psa w swoich produkcjach. W obsadzie głosowej najnowszego projektu reżysera są także Jeff Goldblum, Bob Balaban, Edward Norton oraz Bryan Cranston. Murray i Anderson pracowali wcześniej razem przy Rushmore, Genialnym klanie czy Grand Budapest Hotel
.

Źrodło: screencrush.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…