Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Który statek kosmiczny jest największy? 3

Pewnie nie jeden amator kina i gier science fiction zastanawiał się, który ze statków kosmicznych jest największy. Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w poniższym filmiku, który został stworzony przez Meta Ball Studios.

Jak widać w zamieszczonym poniżej materiale, osoby za niego odpowiedzialne wzięły na celownik tytuły ze świata gier, jak i filmu. Znajdziemy w nim przedstawicieli największych klasyków kina takich jak Gwiezdne wojny, Star Trek czy Dzień niepodległości. Fani gier z pewnością będą również zadowoleni, ponieważ sporą flotę posiada Mass Effect, ale są również reprezentanci takich gier jak Halo czy Warhammer 40,000.

Całość robi wielkie wrażenie, tym bardziej jeśli weźmie się fakt, że początek filmu to porównanie sześciometrowego myśliwca ze sagi Star Wars z rozmiarem człowieka. I chociaż to zwykłe zestawienie to naprawdę trzyma w niepewności i chce się obejrzeć do końca, aby zobaczyć tego najpotężniejszego. Niektóre osoby z pewnością będą zaskoczone. Ja osobiście stawiałem na Gwiazdę Śmierci. Czy udało się trafić? Musicie obejrzeć sami. Warto.

Źrodło: MetaBallStudios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2015-12-09

Ciekawe jak wypadnie Starkiller Base z nowych Gwiezdnych wojen w tym zestawieniu. Dobry filmik.

Bercik022 2015-12-08

Suuuper filmik nawet nie wiedziałem, że taka kolosalna różnica była między deathstar 1 a deathstar 2 ale ten ostatni miazga

Proszę czekać…