Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Iron Fist - w końcu znaleziono showrunnera 2

Wydawało się, że serial opowiadający historię Iron Fista nie powstanie. No właśnie, wydawało się. Właśnie ogłoszono, że znaleziono showrunnera, który stworzy dla Netfliksa serial na podstawie komiksów Marvela.

Tą osobą jest Scott Buck, którego CV wygląda co najmniej interesująco. Miał on okazję pracować przy takich seriach jak Rzym, Dexter czy Sześć stóp pod ziemią. Dodatkowo Buck będzie jeszcze producentem wykonawczym. Na jego temat wypowiedział się Jeph Loeb będący szefem działu telewizyjnego w Marvelu.

Scott przyszedł do nas z materiałem, który zwalił nas z nóg. Zawsze poszukujemy najbardziej kreatywnych umysłów, które pomogą nam powołać do życia naszych bohaterów i właśnie widzieliśmy to w nim. Może on stworzyć kolejny znakomity serial, który wejdzie w skład opowieści o Defenders.

O przyszłej pracy przy serialu wypowiedział się także sam zainteresowany, Scott Buck:

Zawsze interesowało mnie pisanie o postaciach złożonych i intrygujących. I własnie to mnie najbardziej ekscytuje przy pracy nad powołaniem do życia Danny’ego Randa i Iron Fista dla Marvela i Netfliksa.

Serial opowie o powracającym po wielu latach do Nowego Jorku Danielu Randzie. Miasto jest owładnięte korupcją i przestępczością. Postanawia wykorzystać swoją wiedzę na temat kung-fu oraz moc "żelaznych pięści" do walki z nimi. Z czasem staje się członkiem Defenders, który tworzy razem z Daredevilem, Jessicą Jones oraz Luke’em Cage’em.

Iron Fista będzie czwartym serialem stworzonym na podstawie komiksow Marvela dla Netfliksa. W tym roku swoje premiery miały już Daredevil i Jessica Jones. W przyszłym na platformie Netflix zadebiutuje Luke Cage.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…