Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ogólnopolskie Święto Kina 2015 już 12 grudnia 1

Już 12 grudnia prawdziwa gratka dla fanów kina. W ten dzień przypada bowiem Ogólnopolskie Święto Kino i z tej okazji na kinomaniaków czeka bardzo atrakcyjna promocja.

Święto Kina to kampania organizowana przez Cinema City we współpracy z kinami w całej Polsce oraz współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D (plus dopłata za okulary). Promocją objęte są także bilety w IMAX: 14 zł (plus dopłata za okulary) i ŠKODA 4DX: 28 zł (plus opłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych minimalnie jeden seans będzie polskiej produkcji.

Niektóre kina zaprosiły aktorów, reżyserów i innych twórców kina do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia.

W akcji udział biorę największe multipleksy na czele z Cinema City, Heliosem oraz Multikinem. Oczywiście mniejsze kina także biorą udział w akcji. Pełną listę kin można znaleźć pod adresem http://swietokina.com/.

Źrodło: informacja prasowa/Cinema City/Multikino

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…