Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix stworzy dwa razy więcej programów 3

Netflix nie próżnuje i rozwija się w zastraszającym tempie. Ted Sarandos, osoba odpowiedzialna za treści pojawiające się na platformie, wyjawił co czeka użytkowników Netfliksa w przyszłym roku.

Jak się okazuje Netflix posiada 31 nowych seriali, które zostaną zaprezentowane premierowo w 2016 roku. Tym samym będzie to liczba niemalże dwukrotnie wyższa aniżeli w roku obecnym. Użytkownicy platformy w 2015 roku otrzymali 16 nowych propozycji. A to nie koniec. Dodatkowo pojawi się jeszcze masa filmów fabularnych i dokumentalnych, stand upów oraz zaczną powstawać programy dla dzieci.

To wysokiej jakości produkt. Są to rzeczy, które będą chcieli oglądać ludzie.

powiedział Sarandos.

Dla Netfliksa ważne jest nie tylko to, aby Amerykanie byli zadowoleni z usługi, ale również ludzie w innych częściach świata. Już teraz platforma zaprezentowała kilka nowych tytułów takich jak Narcos, Daredevil czy Jessica Jones, które cieszyły się wielką popularnością. Obecnie Netflix jest dostępny dla obywateli 80 krajów, ale już niebawem ta liczba ma się zwiększyć do… 200. W tym oczywiście Polski. Sarandos przyznaje, że jest to wielkie i trudne przedsięwzięcie, które jest także wielką szansą dla samej firmy.

Dodatkowo jeden z szefów Netfliksa zaznaczył, że platformę interesują tylko i wyłącznie oryginalne programy. Nie ma tutaj miejsca na informacje oraz wydarzenia sportowe.

Jeśli byłaby możliwość stworzenia modelu, w którym mielibyśmy swoją własną sportową ligę, to wtedy byłoby to interesujące. Jednak nie są to rzeczy za którymi podążamy.

Źrodło: Wired

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…