Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Imponująca obsada nowego filmu Clooneya 3

Po ostatniej wtopie reżyserskiej jaką niewątpliwe byli Obrońcy skarbu, George Clooney (!o) wraca za kamerę. Jego najnowszym filmem, który wyreżyseruje będzie Suburbicon, do którego scenariusz został napisany przez braci Coen.

Aktualnie trwają negocjacje z aktorami, którzy mieliby wystąpić w filmie. Oczywiście nazwiska z najwyższej półki: Josh Brolin, Matt Damon oraz Julianne Moore. Co do samej fabuły filmu nie jest ona na razie znana. Mówi się jednak, że obraz będzie utrzymany w klimatach kameralnego krymiału noir, któremu najbliżej będzie do Śmiertelnie proste braci Coen.

Clooney, który ma także zagrać jedną z ról w Suburbiconie od ponad dekady przymierzał się do realizacji tej historii. W 2008 roku jednak temu zaprzeczył:

Tutaj nie ma nic do tłumaczenia, poza tym, że jest to film braci Coen. To jest szalone.

Co ciekawe cała czwórka miała już wcześniej kontakt z twórczością utalentowanego rodzeństwa. Moore wystąpiła w filmie Big Lebowski, Matt Damon w Prawdziwym męstwie, Josh Brolin również zagrał w westernie Coenów, a do tego dołożył jeszcze rolę w To nie jest kraj dla starych ludzi. Dodatkowo – podobnie jak i Clooneya – zobaczymy go w najnowszym filmie Coenów – Ave Cezar!. Co do Clooneya to on do tej pory zagrał w Bracie, gdzie jesteś, Okrucieństwo nie do przyjęcia oraz Tajne przez poufne.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…