Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lucas uważa, że fani pokochają Przebudzenie mocy 1

George Lucas publicznie nie wyznał co sądzi o najnowszym filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Stwierdził jednak, że fani pokochają ten film.

W poprzednim tygodniu w sieci pojawiła się informacja, że Lucas wreszcie miał okazję obejrzeć siódmą część gwiezdnej sagi, którą sam zapoczątkował. Niestety sam nigdzie nie powiedział co sądzi o produkcji. Jedynie Kathleen Kennedy pracująca w LucasFilm powiedziała, że "bardzo mu się podobał". Całkiem możliwe, że te słowa miały na celu nie psuć dobrej prasy i promocji filmu J.J. Abramsa.

Wielu fanów uważa, że dla serii stało się bardzo dobrze, że Lucas sprzedał jej prawa Disneyowi. Tysiące ludzi kochających Gwiezdne wojny zarzucało reżyserowi zbyt wiele zmiana, które wprowdzał do swoich filmów. W jednym z wywiadów na temat Przebudzenie mocy powiedział:

Fani pokochają ten film. Myślę, że to obraz, którego oczekiwali od zawsze.

Jego wizja kolejnych filmów sagi była jednak inna. Niestety dla niego, Disney nie był nią zainteresowany. Wytwórnia chciała zrobić film dla fanów. I taki też zrobiła co potwierdzają słowa samego George’a Lucasa. On co prawda może filmu Abramsa nie lubić, ale czy to nie jest dobra wiadomość? Mając w pamięci wszystkie zmiany, które powprowadzał do serii, to chyba jest.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-12-09

Też mam taką nadzieję, George… Najwyższy czas, żeby SW powróciły do swojej świetności.

Proszę czekać…