Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Iron Sky: The Coming Race - zdjęcia do sequela oficjalnie zakończone! 0

Padł ostatni klaps na planie sequela. Film jest kontynuacją fińskiej komedii science-fiction Iron Sky z 2012 roku. Przez ostatnie lata kolejna część projektu stała się bardzo wyczekiwana. W zeszłym roku poinformowano, że postacie będą kontrowersyjne, o czym świadczy fakt, że jednymi z bohaterów produkcji będą Jezus, a także ujeżdżający dinozaura Adolf Hitler.

AED Studios zakończyło zdjęcia do Iron Sky: The Coming Race w pobliżu belgijskiej Antwerpii. Film realizowany jest przez Belgię, Niemcy oraz Finlandię. Przez ostatnie dwa miesiące kręcono materiały operując szacowanym budżetem 19 mln dolarów. Jako że zdjęcia są już zakończone, nadszedł czas na opracowanie filmowych efektów specjalnych, którym zajmie się studio Pixomondo, które w 2012 roku zostało wyróżnione Oscarem, a ścieżka dźwiękowa będzie dziełem słoweńskiego zespołu Laibach. Reżyserem jest Timo Vuorensola, twórca poprzedniej części.

Prequel był historią o ataku z Księżyca III Rzeszy. W roku 1945 najbogatszych nazistów wysłano w kosmos, by mogli wrócić po latach i dać wsparcie rodakom. Film, wbrew oczekiwaniom twórców, nie rozbawił ani widzów, ani krytyków. Nie został najlepiej przyjęty, a recenzje w większości były negatywne, więc powstanie kontynuacji jest dość sporym zaskoczeniem.

Poza Jezusem i Hitlerem bohaterami The Coming Race będą także Władimir Putin, Osama Bin Laden, a także Steve Jobs.

Premiera komedii planowana jest na grudzień 2016 roku.

Źrodło: ScreenDaily.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…