Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Nowe Absolutnie Fantastyczne z wyznaczoną datą premiery 0

Nowa filmowa wersja Absolutnie Fantastycznych ma już wyznaczoną datę premiery. Wielokrotnie nagradzany serial Absolutnie Fantastyczne ma kinową adaptację.

Zdjęcia do Absolutely Fabulous: The Movie, czyli filmowej wersji słynnego brytyjskiego sitcomu o tym samym tytule, emitowanego w latach 1992-2012, zostały zakończone. Po niespełna dwóch miesiącach kręcenia materiałów w Wielkiej Brytanii i na południu Francji ogłoszono datę premiery wyczekiwanej komedii. Film pojawi się już 1 lipca 2016 roku na ekranach brytyjskich i irlandzkich.

Absolutnie fantastyczne to jeden z najpopularniejszych brytyjskich seriali komediowych. Liczył pięć sezonów i siedem odcinków specjalnych. Bohaterki sitcomu, czyli Edina Monsoon (Jennifer Saunders) i Patsy Stone (Joanna Lumley) są starzejącymi się alkoholiczkami, które żyją beztrosko i z dnia na dzień. W kinowej wersji przyjaciółki zostaną oskarżone o skompromitowanie organizatorów pewnego prestiżowego przyjęcia, a w ucieczce przed paparazzi wyruszają w podróż nad Lazurowe Wybrzeże.

Autorką scenariusza pełnometrażowej adaptacji jest Jennifer Saunders, która wcieli się w filmie w graną przez siebie (do tej pory w serialu) postać. Aktorka ujawnia, że na ekranie zobaczymy niemal każdą związaną z sitcomem postać.

Źrodło: TheHitsRadio.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…