Wściekłe psy ruszają do walki o życie 0

Amazon ustalił premierę pierwszego sezonu thrillera Mad Dogs, zrealizowanego na podstawie brytyjskiej produkcji pod tym samym tytułem. Pierwszy sezon zostanie udostępniony subskrybentom Amazon Prime Instant Video w całości 22 stycznia 2016 roku.

Mad Dogs opowiada o ponurych skutkach spotkania Cobiego, Lexa, Gusa i Joela, przyjaciół ze studiów, którzy teraz, mają po 40 lat i znajdują się w bardzo zróżnicowanych miejscach w swoim życiu. Cała czwórka spotyka się na egzotycznych wakacjch z okazji przejście na wcześniejszą emeryturę ich bogatego przyjaciela Milo. Jednak wkrótce potem cudowne wakacje przeradzają się w koszmar stając się podłożem oszustw, kłamstw i morderstwa, zmuszając całą czwórkę do walki o przetrwanie i obdarzenie zaufaniem ludzi, którym ufać nie powinni. W obsadzie serialu znaleźli się: Steve Zahn (Witaj w klubie), jak Cobi; Michael Imperioli (Rodzina Soprano), jaka Lex; Billy Zane (Titanic), jako Milo, Romany Malco (Trawka) jako Gus; i Ben Chaplin (Cienka czerwona linia) jako Joel.

Scenarzystą i producentem wykonawczym Mad Dogs jest Cris Cole. Obok niego za realizację serialu odpowiadają Shawn Ryan (Świat gliniarzy), Marney Hochman (Last Resort), Andy Harries (Kontra), Suzanne Mackie (Kozaczki z pieprzykiem) i Charles McDougall (Żona idealna).

Źrodło: deadline.com / amazon.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2015-12-10

Pierwszy odcinek serialu już teraz można obejrzeć za darmo na stronie Amazonu Polecam wszystkim zainteresowanym. Historia nakreślona w pilocie jest naprawdę niezła i dobrze rokuje dla dalszej części sezonu.

Proszę czekać…