Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Resident Evil: The Final Chapter - kolejna porcja zdjęć z planu! 0

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu do następnej części horroru Resident Evil. Jest to ostatnia produkcja tej serii Paula W.S. Andersona.

Zdjęcia do Resident Evil: The Final Chapter dziś dobiegły końca. Film, w którym główną rolę gra Milla Jovovich oparty jest na serii kultowych grach komputerowych i konsolowych.

Opis dystrybutora:

Akcja filmu rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach mających miejsce w “Resident Evil: Retrybucja”. Gdy Alice zostaje zdradzona w Waszyngtonie przez Weskera, ludzkość staje na krawędzi wyginięcia. Bohaterka jako jedyna uchodzi z życiem z – zdawałoby się – ostatniego bastionu oporu przeciwko hordzie bezlitosnych i wygłodniałych zombies. Wycieńczona i pozostawiona na pastwę losu Alice powraca do miejsca genezy najmroczniejszego w dziejach ludzkości koszmaru, czyli Raccoon City, gdzie tajna organizacja Umbrella zbiera swoje wszystkie dostępne siły w celu przeprowadzenia ostatecznego uderzenia na garstkę ocalałych, którzy ciągle dzielnie stawiają opór postępującej z dnia na dzień zagładzie.
W wyścigu z czasem Alice będzie musiała połączyć siły ze starymi znajomymi oraz z niespodziewanym sojusznikiem, w napakowanej po brzegi akcją bitwie z hordami żywych trupów i zmutowanymi kreaturami na czele. W związku z utratą swoich nadludzkich zdolności i niezwłocznie zbliżającym się atakiem sił organizacji Umbrella będzie to najniebezpieczniejsza i najtrudniejsza przygoda Alice, w której bohaterka stanie do walki w obronie ludzkości stojącej na skraju wyginięcia i zapomnienia.

W związku z końcem kręcenia materiałów do filmu aktorka wrzuciła do sieci kilka zdjęć z planu:

W obsadzie filmu pojawią się między innymi Milla Jovovich, Wentworth Miller (Chris Redfield), Bingbing Li (Ada Wong), Ali Larter (Claire Redfield), Rola (Cobalt).

Film na ekrany wejdzie 27 stycznia 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…