Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sherlock po raz pierwszy w polskich kinach! 3

“Dr John Watson spotyka Sherlocka Holmesa” Brzmi znajomo? A co by było, gdybyśmy przenieśli się ze współczesności do późnej epoki wiktoriańskiej? Wyobraźcie sobie, że najsłynniejszy detektyw na świecie i jego najlepszy przyjaciel mieszkają na Baker Street w epoce parowozów, stylowych dorożek, cylindrów i surdutów.

Tej zimy fani Sherlocka będą mieli szansę uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. Sherlock po raz pierwszy trafi na ekrany kin, a zdobywcy nagród Emmy Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zadebiutują w swoich kultowych rolach jako Sherlock Holmes i Dr Watson na dużym ekranie.

Pełnometrażowy odcinek specjalny zatytułowany: "Sherlock i upiorna panna młoda" zostanie pokazany w polskich kinach tylko raz, w ramach specjalnego wydarzenia przed telewizyjną premierą, które odbędzie się 7 stycznia.

"Sherlock i upiorna panna młoda" to szczególny odcinek, którego akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Jego scenariusz został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Cumberbatchem i Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon.

Dodatkowo kinowa publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć 20 minutowy ekskluzywny materiał – wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

Portal FDB.PL jest patronem medialnym.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
tjindy 2015-12-12

Jestem ciekawy jak to wypadnie. Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek serialu i .. daleki jestem od achów i ochów. Nie moje klimaty zapewne, ale dam szansę serii; może się rozwinie :)

Katarzyna Kubicka 2015-12-10

Jakby co to link z plakatu nie istnieje. Tu jest to wydarzenie: https://www.facebook.com/events/429147967293582/

Proszę czekać…