Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Cate Blanchett dołączy do uniwersum Marvela? 1

Czy jest możliwe, aby Cate Blanchett dołączyła do filmowego uniwersum Marvela? Według medialnych doniesień, tak. Aktorka miałaby na ekranach pojawić się w 2017 roku, przy okazji filmu Thor: Ragnarok. W jakiej roli?

Na razie jest to oczywiście owiane tajemnicą. Całkiem możliwe, że może chodzić jednak o postać Enchantress, czyli faworytkę do bycia czarnych charakterem kolejnego filmu. Spekuluje się również, że Blanchett mogłaby się wcielić w Carol Danvers, czyli Kapitan Marvel. Ta opcja wydaje się być jednak mniej prawdopodobna.

Co do filmu. W produkcji ma pojawić się Hulk. Będzie on jedną z kluczowych postaci filmu, a jego humorystyczne relacje z Thorem mają nieco temperować dramatyczne i mroczne wydarzenia na ekranie. Sami superbohaterowie wyruszą w kosmiczną podróż. Na razie nie wiadomo jednak co będzie celem tej wyprawy. Niektóre plotki sugerują, że może chodzić o Planet Hulk.

Inne z kolei mówią o tym, że Thor wraz z Hulkiem trafią do Walkirii, gdzie spotkają kolejną superbohaterkę znaną z kart marvelowskich komiksów – Valkyrie, a.k.a. Brunnhilde. Postać ta łączy się również z The Defenders oraz Doktorem Strange’em.

Za kamerą filmu Taika Waititi. Premierę zaplanowano 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…