Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX zamawia drugi sezon Wayward Pines 0

Mamy bardzo dobre informacje dla fanów serialu Miasteczko Wayward Pines. Stacja FOX zamówiła bowiem drugi sezon produkcji, w której główną rolę grał Matt Dillon.

Druga seria produkcji, za którą odpowiada M. Night Shyamalan będzie liczyła sobie 10 epizodów. Rozpocznie się w momencie, w którym zakończył się finał pierwszego sezonu. Premiera nowych odcinków latem 2016 roku.

Wayward Pines był dla nas spory sukcesem. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tego w jaki sposób Night i jego ekipa, stworzyli tajemniczy i zaskakujący serial. Sezon drugi będzie nadal trzymał w niepewności i przeniesie historię na wyższy poziom. Nie możemy się doczekać, aby pokazać fanom dalszy ciąg tej opowieści.

powiedział prezez FOXa, David Madden.

Ethan Burke, agent Secret Service, bada sprawę zaginięcia dwóch innych agentów w tajemniczym, małym miasteczku – Wayward Pines. Ethan budzi się nagle z wypadku samochodowego. Okazuje się, że nie może w ogóle skontaktować się ze światem zewnętrznym poza miasteczkiem, którego również nie może opuścić. Dowiaduje się również, że jeden z poszukiwanych agentów nie żyje, a drugi – jego była kochanka – żyje i osiedliła się w tym pozornie idyllicznym miasteczku. Jednak mieszkańcy miasteczka są uwięzieni w tym miejscu przez zestaw zasad, które narzuca złowrogi szeryf Arnold Pope. Próba ucieczki równa się śmierci.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…