Prezenty filmowe i serialowe pod choinkę

Święta tuż za rogiem, więc warto zastanowić się nad jakimiś prezentami. A jeśli ma się w rodzinie jakiegoś zagorzałego fana filmów, seriali czy komiksów, to ten artykuł jest dla Ciebie idealny. Redakcja FDB.PL postanowiła przedstawić kilka propozycji serialowo-filmowych pod choinkę. Skupialiśmy się na różnorodności, dlatego też znajdziecie tutaj oferty dla młodszych, jak starszych kinomanów. Propozycje są droższe i tańsze. Wydaje nam się, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Strona 1 z 4

PRZEDZIAŁ CENOWY: 10-50 ZŁOTYCH

Naklejka z Jurrasic Park i Spider-Mana na ścianę

Naklejki 3D na ścianę są niedrogim prezentem, a mogą dostarczyć prawdziwemu kinomaniakowi niezapomnianych wrażeń i zmienić wnętrze pokoju nie do poznania.

Produkty znajdziecie pod tymi linkami:
Naklejka z Jurrasic Park

Naklejka ze Spider-Mana

Biżuteria filmowa

Biżuteria wzorowana na tej ze słynnych filmów i seriali idealnie wpasuje się w kobiece gusta, a jednocześnie będzie oryginalnym prezentem, który pięknie odwzoruje zainteresowania.

Władca Pierścieni

Gra o tron

Igrzyska śmierci

Star Trek

Koszulki z filmowymi motywami

Koszulki z nadrukami to już standardowy prezent dla geeków. Tutaj mamy przeogromny wybór. My proponujemy np. te ze Star Wars, gdzie jeden nadruk jest zabawniejszy od drugiego.

Minionki

Avengers

Gwiezdne wojny

Batman i Joker

Bobble Head Groot ze Strażników Galaktyki

Można również wybrać klasycznego Bobble Head, czyli figurkę z bujającą się głową. Niegdyś popularne pieski wożone w autach, zostały teraz zastąpione np. przez Dartha Vadera, któremu równie śmiesznie porusza się hełm.

Bobble Head Groot ze Strażników Galaktyki


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)