Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

X-Meni powracają w pierwszym zwiastunie 5

Już dzisiaj pojawił się oficjalny zwiastun filmu X-Men: Apocalypse. Produkcja za kamerą, której ponownie stanął Bryan Singer. Zachęcamy do obejrzenia.

Od początku trwania cywilizacji, był wielbiony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant w uniwersum X-Men, przejmował moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastał, więc postanawia z rekrutować drużynę potężnych mutantów – Wśród nich jest Magneto – aby oczyścić i stworzyć nowy świat, którym będzie władał. Los całej planety jest na szali. Raven z pomocą Profesora X musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów do pokonania niesamowitego nemezis i zatrzymać zbliżającą się katastrofę.

Premiera filmu 20 maja 2016 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bercik022 2015-12-11

uwielbiam tą serię i jak zwykle wiem, że i kolejna część będzie bardzo dobra, końcówka zwiastuna kiedy Xavier jest łysy EPIC!!!

Redox 2015-12-11

Niezła zapowiedź, po której chyba mało kto będzie narzekał na wygląd Apocalypse’a. Z chęcią odświeżę sobie ten zwiastun w kinie przed "Gwiezdnymi wojnami".

Proszę czekać…